O nás

Jako každý mladý člověk, i já se zajímám o věci, které se mě týkají, ale které se dějí právě kolem mě. Na základě toho je jasné, že se snažím žít moderní život a sledovat jeho trendy. Stejně tak mě ale zajímá to, co se v našem světě děje. Nutno totiž říci, že často se nepřestávám divit, co vše se okolo nás, ale i okolo mě odehrává. To myslím samozřejmě pozitivně, jelikož svět jde v tomto směru neuvěřitelně kupředu. Stále vznikají nové technologie, vznikají nové postupu, stejně jako nové možnosti toho, čeho může obyčejný člověk dosáhnout. Až mě někdy mrazí z toho, kam vše daná situace může dojít.

Mysleme i na přírodu

Není to jenom věda a technika, nebo vývoj společenské oblasti. Je to i příroda, která dokáže obrovské divy, které dokážou ohromit každého z nás. A to jak v pozitivním světle, tak samozřejmě i v tom negativním, kdy nás může někdy velmi překvapit tím, co vlastně dokáže. I proto je dobré mít z přírody respekt. Člověk je sice pánem tvorstva, ale příroda nad ním dokáže vždy zvítězit. A to si za všech okolností uvědomuji a mimo jiné se ji snažím také chránit a respektovat ji. A to proto, aby se negativně neodvděčila právě mně – karma funguje.

Podělím se s vámi o vše zajímavé

Už samotný název mého blogu, který obsahuje písmena WTF, jasně směřuje k tomu, že se budete pravděpodobně divit. Budete se divit, co vše je v dnešní době vlastně možné, s čím se můžete setkat, nebo jak rychlý je vývoj. Mým cílem je psát o tom, co mě baví a co často ohromilo, ale třeba i vylekalo, nebo nadchlo mě. A jelikož na světě je spousta lidí, kteří jsou naprosto stejní jako já, očekávám, že můj blog bude patřit mezi jeden z nejoblíbenějších. A to proto, že se na něm lidé dozvědí řadu nových a zajímavých věcí.